Grupa II - Smyki

Witaj w naszej grupie - Smyki
Wydarzenia dla naszej grupy możesz sprawdzić także w kalendarzu

kliknij na zdjęciu aby powiększyć

Cudowny i szalony tydzień uczuć!!!-uświadomienie dzieciom czym są uczucia, rozwijanie samoświadomości własnych uczuć i emocji. Stworzenie okazji do bezpiecznego uzewnętrznianie uczuć. Zabawy sprzyjające rozwojowi kompetencji miękkich.

Galeria zdjęć:

Zima, zima...czerpanie wiedzy z najbliższego otoczenia. Tworzenie odpowiednich warunków, zachęcanie do obserwacji. Zabawy badawcze, sensoryczne i plastyczne.

Galeria zdjęć:

Zabawy poranne rozwijające koordynację wzrokowo- ruchową, motorykę małą, stymulowanie ogólnego rozwoju dziecka, usprwnianie zdolności manualnych.

poranne laboratorium sprytnego Smyka

SPRYTNE ZABAWY KONSTRUKCYJNE- BUDOWANIE EKOLOGICZNEGO KARMNIKA

W POSZUKIWANIU SMYKOWEGO GNIAZDKA-ZABAWA RUCHOWA

Galeria zdjęć:

Bal karnawałowy za nami.Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym Smykom, a to było głównym celem tego balu. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal już za rok.

Galeria zdjęć:

prezenty dla Babć i Dziadków- odkrywanie świata poprzez zmysły, rozwijanie wrażliwości i zmysłów dziecka; uaktywnianie dzieci poprzez zabawy sensoryczne pobudzające do działania.

urodzinki Szymonka i Filipka

Galeria zdjęć:

zabawy konstrukcyjne - ćwiczenie sprawności manualnej, pobudzanie kreatywności, rozwój spostrzegawczo- ruchowy, nawiązywanie relacji społecznych,

Subskrybuj RSS - Grupa II - Smyki